back

Tere tulemast lehele!

"Eestis toimuvad auhinnamängud" leht on loodud, et koondada auhinnaloose, mida jagatakse nii Facebookis kui ka Instagramis. Lehel kuvatakse värskemaid mänge. Kui sa oled huvitatud, et sinu mänge jagatakse antud lehel, siis võtke julgelt ühendust. Instagrami mängude puhul kasuta lihtsalt ühte nendest tag'idest#auhinnamäng, #auhinnaloos, #võida, #instaloos

Reeglid ja privaatsuseeskirjad

Lingid teistele kontodele

Antud leht sisaldab linke Facebooki ja Instagrami kontodele, mis ei ole meie omad. Vajutades kolmandate osapoolte linke suunatakse sind kolmandate osapoolte kontodele. Meil ei ole mingit kontrolli kolmandate osapoolte Facebooki ja Instagrami kontode üle.

Analüüsimine

Me kasutame kolmandate osapoolte teenuseid meie teenuse kasutamise analüüsimisel ja reklaami pakkumisel.

Google Analytics

Analytics on Google Inc poolt pakutav analüüsimise teenus. Te võite loobuda mõnedest Analytics funktsionidest oma arvuti/mobiiltelefoni/tahvli seadeid muutes kasutades Google poolt pakutavat juhendit: https://policies.google.com/privacy?hl=et. Me soovitame ka lugeda Google poolt pakutavat juhendit oma isiklike andmete kaitsmiseks: https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/6048248?hl=et. Rohkem informatsiooni teada saamaks Analytics teenuse kogutava informatsiooni kohta külasta järgnevat Google Privaatus & Tingimused veebilehte: https://support.google.com/analytics/answer/4597324?hl=en&ref_topic=1008008

Google AdSense

AdSense on Google Inc poolt pakutav reklaamide teenus. Te võite loobuda mõnedest AdSense funktsionidest oma arvuti/mobiiltelefoni/tahvli seadeid muutes kasutades Google poolt pakutavat juhendit: https://policies.google.com/privacy?hl=et. Me soovitame ka lugeda Google poolt pakutavat juhendit oma isiklike andmete kaitsmiseks: https://support.google.com/googleplay/android-developer/answer/6048248?hl=et.

Jälgimine & küpsised

Me kasutame küpsiseid ja muid sarnaiseid tehnoloogiaid kasutatava rakenduse andmete salvestamisel. Küpsised on väikesed failid, mis võivad sisaldada isiklike andmeid. Küpsised saadetakse veebilehitsejaga veebilehtedele. Küpsised salvestatakse Sinu seadmesse. Küpsised võivad aidata jälitada Sinu isikut ja andmeid. Sul on võimalus oma veebilehitsejas keelata küpsiste kasutamine. Sellisel juhul võib olla teenuse kasutamine katkestatud või puudulik.

NB! leht on loodud hobikorras. Seega kõik ei ole nii perfektne kui võiks :)